عکس نوشته، عکس پروفایل
عکس پروفایل سالگرد ازدواج
عکس پروفایل دوستی دخترونه
عکس نوشته غمگین شعر دار
عکس پروفایل گروه دوستانه
عکس پروفایل همسرانه
عکس پروفایل پسرانه خاص
عکس پروفایل گیتار
عکس نوشته سلامتی همسرم
عکس پروفایل ولنتاین
عکس پروفایل دخترونهhttps://painrelief-blog.org
https://painrelief-blog.org/?p=1109
https://painrelief-blog.org/?p=1003
https://painrelief-blog.org/?p=940
https://painrelief-blog.org/?p=974
https://painrelief-blog.org/?p=1042
https://painrelief-blog.org/?p=1149
https://painrelief-blog.org/?p=957
https://painrelief-blog.org/?p=1025
https://painrelief-blog.org/?p=1195
https://painrelief-blog.org/?p=1397

پروفایل شاد تلگرام

اگر میخواهید عکس شاد و نشاط آور بر روی پروفایل خود داشته باشید ، پیشنهاد میکنم این مطلب پروفایل شاد رو از دست ندید . عکس های زیبا از شادی و خوشحالی کردن برای پروفایل در تلگرام را ببینید و ذخیره کنید. امیدوارم لذت ببرید.

عکس پروفایل شاد عاشقانه و رمانتیک عکس نوشته های شاد دخترانه برای پروفایل عکس پروفایل شاد عاشقانه عکس نوشته های شاد و فانتزی قشنگ برای پروفایل عکس پروفایل شاد عاشقانه و فانتزی

 

 

عکس پروفایل شاد دخترونه

عکس پروفایل شاد

عکس پروفایل شاد دخترونه زیبا

 

عکس پروفایل شاد جدید برای تلگرام ۹۸ – ۲۰۱۹

 

عکس پروفایل شاد ۲۰۱۹ مجموعه : عکس های دیدنی

عکس پروفایل شاد جدید برای تلگرام ۹۸ – ۲۰۱۹

 

عکس پروفایل شاد جدید برای تلگرام ۹۸ – ۲۰۱۹ را در دنیای عکس پروفایل سایت تالاب مشاهده نمایید .

 

عکس پروفایل انگلیسی شاد

 

 

عکس پروفایل شاد دخترونه جدید

 

عکس پروفایل انگلیسی زیبا

 

عکس پروفایل شاد

عکس پروفایل شاد جدید دیگران را ببخش

 

عکس پروفایل شاد برای تلگرام و شبکه های اجتماعی را از اینجا بگیرید.

 

عکس پروفایل شاد مردانه

 

عکس پروفایل بانمک جدید برای تلگرام ۹۸ – ۲۰۱۹

عکس پروفایل شاد جدید برای تلگرام ۹۸ – ۲۰۱۹

عکس پروفایل بانمک

 

 

 

عکس پروفایل شاد تلگرام

عکس پروفایل شاد تلگرام 

 

 

اسم: آذین نوع: دخترانه و پسرانه ریشه اسم: فارسی معنی: (تلفظ: āzin) زیور، زیب، زینت، آرایش، (در قدیم) آیین، رسم و قاعده – زینت، زیور، نام یکی از فرماندهان سپاه بابک خرم دین، نام پهلوانی در ویس و رامین

 

 

 

 

 

 

عکس پروفایل اسم آذین

عکس پروفایل اسم آذینیکی از ویژگی‌های مهم در سبک دکوراسیون مدرن، پنجره‌های بزرگ هستند. در این سبک اصطلاحا گفته می‌شود که خانه‌های مدرن، فضاهای داخلی را بیرون برده و برعکس آن فضاهای خارجی را به داخل منزل می‌آورند. این عبارت عجیب به دلیل اسفاده از در و پنجره‌های بزرگ در خانه‌های به سبک مدرن است که باعث می‌شود به راحتی از داخل خانه بیرون را مشاهده کرده و نور کافی نیز به داخل منزل برسد. شما می‌توانید بدون اینکه خرابی زیادی داشته باشید، بیرون را با زیبایی تمام به درون منزل خود بیاورید. پنجره‌ها را بدون پرده بگذارید یا نورگیر سقفی قرار دهید. می‌توانید از کاغذ دیواری نیز استفاده کرده و یا وسایل دیگری را به شکل طبیعی در اتاق خود قرار دهید که با نور طبیعی کاملا منطبق شوند. رنگ‌های خنثی و گاهی تیره نیز یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی دکوراسیون مدرن هستند. رنگ‌های تیره باعث ایجاد سبکی ویژه و خاص شده و از فاکتورهای مهم ایجاد دکوراسیون مدرن هستد. وسایل دکوراسیون اتاق در سبک مدرن نیز معمولا به میز٬ کاناپه و وسایل معدود دیگری محدود می‌شوند.

مدل‌های مبلمان سبک مدرن معمولا گران قیمت هستند، اما کپی‌هایی ار این نوع مبلمان نیز وجود دارند که به همان شکل بوده، همان کارایی را برای خانه شما دارند و قیمت این مبل ها نیز نسبتا پایین‌تر است و می‌توانید آن‌ها را برای منزل خود تهیه کنید. توجه کنید که در سبک مدرن نباید فضای خانه شلوغ باشد و به همین دلیل نیز تعداد مبلمان استفاده شده در آن بسیار کم است. این امر باعث می‌شود که انتخاب‌های محدودی در وسایل خانه داشته باشید. به همین دلیل نیز برای تزئین خانه به صورت مدرن می‌توانید یک تکه زیبا از سبک مدرن، مانند کاناپه‌ای ساده و مدرن با رنگی خنثی، را در منزل بگذارید و آن را با تکه‌های دیگری که به سبک مدرن ارتباطی ندارند، تکمیل کنید.

مبلمان اسفاده شده در سبک مدرن همانند سایر سبک‌های جدید نظیر سبک دکور مینیمال تنها در فرم‌های مورد نظر و بدون هیچ گونه خطوط خمیده و یا پیچیدگی ساخته شده اند و جزییات اضافه ای همراه آن ها نیست. توجه کنید فضاهای داخلی در دکوراسیون سبک مدرن ارگانیک و طبیعی هستند و زیاد سخت گیرانه نیستند. این خصوصیت در تزیینات و وسایل این دکوراسیون به خوبی قابل مشاهده است.

بسیاری از مردم گمان می کنند سبک مدرن و سبک معاصر یکی بوده و مشابه میباشند، اما این چنین نیست. وقتی صحبت از طراحی مدرن می شود، منظور ما یک سبک ایجاد شده در دهه های ۲۰ تا ۴۰ است. این یک سبک مشخص است و هر تغییری می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد، ولی طراحی داخلی به سبک معاصر با تغییر زندگی ما تغییر میکند. طراحی داخلی خانه به سبک مدرن بیشتر به سبک میانه قرن نزدیک و مرتبط است. برخی از نشانه های مشخص این سبک عبارتند از: استفاده از چوب، چرم، پشم، فلز، پارچه و مواد طبیعی. دیوارها به رنگ های روشن میباشند، کفپوش اغلب بدون فرش است و گاهی اوقات فقط فرش کوچکی از جنس پشم یا متریال دیگر در محیط قرار میگیرد.

 

تفاوت های ظریف در طراحی داخلی به سبک مدرن بسیار حائز اهمیت هستند. وقتی سعی می کنید ظاهر خانه شما دقیقا مطابق با طراحی مدرن باشد، کوچکترین نکات برای شما اهمیت پیدا خواهند کرد. برای داشتن یک خانه زیبا و راحت به سبک مدرن، باید به جزئیات کوچک توجه داشته باشید که این نیز هم وقت گیر بوده و هم ممکن است شما را با برخی مشکلات رو به رو کند، اما متخصصین و طراحان شما را در چنین وضعیتی کمک خواهند کرد. طراحی داخلی خانه های مدرن برای بسیاری از مردم الهام بخش است چرا که می توانند فضای مورد نظر را با ایده های خود طراحی کنند که این بستگی به فضای اتاق ندارد و هر طرحی را میتوان با توجه به سلیقه اعمال نمود. تنها چیزی که اهمیت دارد حس شما از آن سبک و مهارت در مرتبط کردن عناصر مختلف با یکدیگر در یک مکان است. بسیاری از مردم نور طبیعی را ترجیح می دهند، بنابراین در بیشتر مواقع آنها پنجره های بزرگ با تعداد زیاد را انتخاب می کنند. داشتن منظره ای بسیار جذاب یک مزیت بزرگ در طراحی داخلی مدرن است. اما متاسفانه، گاهی اوقات غیر ممکن است خانه ای پیدا کنید که ایده های طراحی مدرن با موفقیت و متناسب با محلی که خانه در آن ساخته شده است، ترکیب شده باشد.

 

چه طرحی را باید در طراحی دکوراسیون به سبک مدرن انتخاب نمود؟

برای اینکه بدانیم چه تصمیمی برای شما تصمیم درستی است باید چند نکته را مد نظر قرار دهید. برای شروع، باید بدانید مهمترین فاکتورهایی که در خلق یک خانه مدرن مورد توجه و اهمیت قرار می گیرد عبارتند از اینکه اولویت شما چیست و چه چیزی را بهتر ترجیح می دهید، سلیقه شما چگونه است و مقدار پولی که می توانید هزینه کنید چه میزان است. زمان زیادی صرف می شود تا به ظریف ترین نکات دقت کنید و مدل طراحی داخلی خود را خلق نمائید. با انجام همه این کارها، شما می توانید عناصر اساسی را مشخص کنید و برخی از لوازم جانبی را به آنها اضافه کنید تا سبک و سیاق مشخصی در خانه شما ایجاد شود. فرایند تصمیم گیری در مورد آینده خانه ای که میخواهید به سبک مدرن بسازید اغلب شما را دچار شک و تردید و ترس می کند.

دکوراسیون داخلی خانه احساسات شما را تحت تاثیر قرار می دهد، خلق و خو و حتی گاهی اوقات بهره وری شما نیز بستگی به مکانی دارد که در آن زندگی می کنید. نوع سبک دکوراسیون داخلی منزل می تواند چیزهایی در مورد شخصیت، سرگرمی، عادت و به طور کلی زندگی فردی مشخص کند، طوریکه می توان گفت ظاهر خانه نشان می دهد شما چگونه فردی هستید. جهان به سرعت تغییر می کند و ما حتی نمی توانیم تمام این تغییرات را درک کنیم بلکه فقط آنها را می بینیم.  شما چقدر در مورد محیط اتاق، تعداد پنجره ها و اندازه و مکان آنها فکر می کنید؟ آیا معمولا به متریال مورد استفاده در بافت فرش اتاق خود و یا به شکل ظاهری المان های مختلف نظیر لیوان ها و فنجان توجه می کنید؟ امیدوارم که شما برای این سرگرمی هیچ وقتی نداشته باشید. خانه شما مکانی است که می توانید در آن راحت بوده و محلی برای آرامش و سپری نمودن اوقات خوش داشته باشید.

آشپزخانه به سبک مدرن:

آشپرخانه‌ها در سبک و دکوراسیون مدرن در به نمایش گذاشتن آینده تمایل دارند. این آشپرخانه‌ها با وسایل نمایشی و براق نو و جدید و رنگ‌های درخشنده و با لبه‌های برش خورده به نمایش گذاشته می‌شوند. قوانین سادگی در این سبک شامل این است که کابینت ها دارای درهای ورقه‌ای هستند، اپن آشپزخانه دارای لبه ساده است و از مواد و ابزارهای شلوغ در آن استفاده نشده است.

آشپزخانه در دکوراسیون مدرن به این گونه است که باید کابینت‌های دردار را با کابینت‌هایی که مدل ساده دارند جایگزین کنید و کفپوش را چوب پنبه کنید و یا برای دیوارهای بین کابینت‌ها سرامیک‌های رنگی برگزینید.

 

در دکوراسیون مدرن می‌توانید از آثار هنری سبک مدرن هم استفاده کنید که آن را تکمیل می‌کند و به راحتی آن‌ها را می‌توانید از فروشگاه لوازم هنری خریداری کنید. در سبک و دکوراسیون مدرن بیشتر از ترکیب رنگ‌های گرم و زمینی که بیشتر تمایل به رنگ‌های چوب‌های طبیعی دارند استفاده استفاده می‌شود و سایه‌هایی با رنگ‌های تیره به این ترکیب‌های رنگی افزوده می‌شود. و یک ویژگی که سبک مدرن دارد این است که در ترکیب رنگ‌های این سبک دکوراسیون قوانین زیادی وجود ندارد و می‌توانید هر رنگی را با هم ترکیب کنید و بیشتر رنگی با این سبک هماهنگ است.

 

اتاق خواب با دکوراسیون مدرن:

در اتاق از یک تخت کوتاه استفاده کنید و دو پاتختی بگذارید و دو چراغ بر روی آن قرار دهید. برای تزیین اتاق نیز می‌توانید مجسمه بگذارید و یا روی دیوار نقاشی کنید. لوستر نصب کنید و کاغذ دیواری بکشید و قالیچه هم در اتاق بگذارید. همچنین می‌توانید یک میز آرایشی بگذارید با یک صندلی مدرن که باعث می‌شود اتاق زیبایی بیشتری داشته باشد.

 

 

اتاق پذیرایی مدرن:

مکانی که بیانگر سلیقه و حس هنری صاحب خانه است اتاق پذیرایی می‌باشد. برای مبلمان اتاق پذیرایی در دکوراسیون مدرن می‌توان از مبل و کاناپه و یک میز در جلوی آن‌ها، میز ناهارخوری، دیوارهای رنگی، تلویزیون و وسایل دکوری دیگر استفاده کرد. برای مدرن نشان دادن اتاق پذیرایی می‌توان از چند شمع با رنگ‌های روشن استفاده کرد. توجه کنید بهتر است برای داشتن اتاق پذیرایی به سبک مدرن، مبل راحتی خریداری کنید؛ چرا که مبلمان کلاسیک و یا استیل برای این سبک مناسب نیستند.

 

اتاق ناهار خوری مدرن:

اگر می‌خواهید حس خوبی در خانه مدرن خود داشته و از خوردن ناهار در کنار دوستان و خانواده خود نهایت لذت را ببرید، استفاده از میز ناهارخوری بزرگ شیشه‌ای با صندلی‌های زیبا در اتاق ناهارخوری دکوراسیون مدرن می‌تواند گزینه مناسبی باشد. برای تزیین نیز می‌توانید در بالای میز ناهارخوری از چراغ‌های دکوری استفاده کنید و در اتاق از پرده‌های تزیینی هم استفاده کنید.

 

سرویس بهداشتی مدرن:

رنگ‌های آبی روشن٬ بنفش، سبز و نارنجی به انسان آرامش روحی و جسمی می‌دهند. نورپردازی در این مکان باید ملایم باشد و از آینه‌های دیواری استفاده شود. مدرن بودن سرویس بهداشتی فقط استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید نمی‌باشد و امروزه از طیف رنگی گوناگونی برای این مکان استفاده می‌شود.

 

 

در دکوراسیون مدرن هرچه کمتر وسیله وجود داشته باشد مناسب‌تر است. فضای خالی٬ دیوارها و بین مبلمان بخش‌های فوقانی سقف به اندازه فضاهایی که از وسایل پر شده است با اهمیت هستند. مبلمان در دکوراسیون مدرن باید خطوط صاف و ساده ای داشته باشند. روکش های مبلمان باید به رنگ‌های خنثی باشند مانند سفید یا سیاه. پارچه‌هایی که روی مبل کشیده می‌شوند باید از جنس نخ، پشم، کتان و کنف باشد تا طبیعی به نظر بیایند. اجزای دیگری که همراه مبلمان هستند نیز باید ساده بوده و وسایل اضافی نداشته باشند. کوسن‌ها هم باید دارای شکل‌های هندسی ساده باشند. در این سبک در کل همه چیز باید ساده و بدون زرق و برق باشد و حتی اگر می‌خواهید در خانه مدرن قالی نیز داشته باشید بایستی از قالی با شکل‌ها و خطوط ساده استفاده کنید.

 

ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن

ویژگی های سبک دکوراسیون مدرنعکس نوشته اسم بهار و فرهاد

 

 

اسم: فرهاد نوع: پسرانه ریشه اسم: فارسی معنی: (تلفظ: farhād) (در اعلام) سنگ تراشی معاصر خسرو پرویز که داستان عشق او و شیرین معشوق خسرو معروف است، نامِ پنج تن از شاهنشاهان اشکانی، نام یکی از پهلوانانِ ایران در زمان کاووس، در بعضی منابع فرهاد را ‘ یاری’ معنی کرده اند – از شخصیتهای شاهنامه و از پهلوانان ایرانی جزو سپاه کیکاووس پادشاه کیانی

 

 

 

 

 

فرهاد. [ ف َ ] (اِخ ) کوهکن. مردی است که بنابه روایت کتاب خسرو و شیرین نظامی شغل سنگتراشی داشته و رقیب خسروپرویز در عشق شیرین دختر شاه ارمنستان بوده است. وی سرانجام جان خود را بر سر این عشق گذاشت و هنگامی که خبر دروغین مرگ شیرین را به او دادند از فراز کوه درغلطید و جان سپرد :… فرهاد فریفته ٔ این زن [ شیرین ] شد و خسرو او را به کندن کوه بیستون گماشت. فرهاد در آن کوه به بریدن سنگ مشغول شد و هر پاره ای که از کوه می برید چنان عظیم بود که امروز صد مردآن را نتواند برداشت. (ترجمه ٔ تاریخ طبری بلعمی ). به تندی چنان اوفتد بر برم که میتین فرهاد بر بیستون.

 

عکس پروفایل اسم فرهاد

عکس پروفایل اسم فرهاد 

نسیم اسم دخترانه است، معنی نسیم: (عربی) ۱- باد ملایم و خنک، باد بسیار آرام؛ ۲- (در قدیم) بوی خوش؛ ۳- (در عرفان) تجلی جمالی الهی و رحمت متواتر و نفس رحمانی را گویند.

در حال حاضر تقریباً ۴۶۵۰۰ نفر با اسم نسیم در قید حیات می باشند (این آمار تا سال ۹۴ می باشد).

 

 

عکس نوشته آبجی نسیم

 

 

عکس پروفایل اسم نسیم

عکس پروفایل اسم نسیماسم: نیلوفر نوع: دخترانه ریشه اسم: سنسکریت معنی: (تلفظ: nilufar) (در گیاهی) گل های سفید، کبود و زرد رنگ گیاهی به همین نام که مصرف داروئی نیز دارد (در ادب قدیم فارسی اغلب رنگ کبود آن مطرح بوده است )، گیاهی آبی که در آبگیرهای مناطق معتدل می روید، گل های زرد دارد و برگ هایش بر سطح آب شناور می شود، گلهای آن مصرف داروئی دارد – گلی به رنگ سفید، کبود، و زرد که مصرف دارویی دارد، همچنین نام یکی از جشنهای ایرانیان قدیم (جشن نیلوفر) که در روز هفتم یا هشتم هر ماه برگزار می شد و هرکس که در این روز از پادشاه حاجتی می خواست برآورده می شد

عکس نوشته عاشقانه اسم نیلوفر

عکس با نوشته معنای اسم نیلوفر

عکس پروفایل عاشقانه برای اسم نیلوفر

عکس نوشته جالب اسم نیلوفر

عکس پروفایل جدید اسم نیلوفر

عکس با نوشته نیلوفر جونم دوستت دارم عشقم

عکس پروفایل جالب اسم نیلوفر

فرهنگ برآن بودم که فرهنگی بجویم که آن مه رو نهد رویی به رویم بگفتم یک سخن دارم به خاطر بپیش آ تا به گوش تو بگویم

خرابات شراب شیرۀ انگور خواهم حریف سرخوش ِ مخمور خواهم چو یارم در خرابات خرابست چرا من خانۀ معمور خواهم

اسم نوشته نیلوفر

نامه و دل دل خونخواره را یکباره بستان زغم صد پاره شد یک پاره بستان به دست دل فرستادم دوسه خط یکی خط را ازآن آواره بستان

اسم نوشته نیلوفر

فردا و … بیا ای مونس جانهای مستان ببین اندیشه و سودای مستان میفکن وعدۀ مستان به فردا تویی فردا و پس فردای مستان

اسم نوشته نیلوفر

دریا و عالم اگر تو عاشقی غم را رها کن عروسی بین و ماتم را رها کن تو دریا باش و کشتی را برانداز تو عالم باش و عالم را رها کن

اسم نوشته نیلوفر

همچنین کن اگر تو حاضری سر همچنین کن چو کردی بار دیگر همچنین کن مرا دی تنگ اندر بر گرفتی بیا ای تنگ شکّر همچنین کن

 

عکس پروفایل اسم نیلوفر

عکس پروفایل اسم نیلوفرمعنی اسم نیما

معنی اسم نیما : اسمی پسرانه ،  (تلفظ: nimā) نام کوهی است

حوالی نور، (در اعلام) نام یکی از اسپهبدان تبرستان

نیما ، معنی آن در زبان فارسی عادل و دادگر به

معنی کسی که نسبت به دیگران منصف است.

ریشه ی اسم نیما : فارسی ، تبتی ، عبری

 

اسامی دختر مشابه نیما

نارین ، نگار ، نازنین ، نازیلا ، نیایش ، نیکو

 

 

 

 

 

عکس پروفایل اسم نیما

عکس پروفایل اسم نیما 

نسترن اسم دخترانه است، معنی نسترن: ۱- (در گیاهی) گلی شبیه رُز ولی کم پَرتر و کوچکتر از آن به رنگ‌های صورتی، سفید یا زرد؛ ۲- گیاه این گل که درختچه‌ای افراشته یا پراکنده از خانوادهی گل سرخ است؛ ۳- (در قدیم) (به مجاز) رخسار و بناگوش معشوق.

 

 

 

 

 

در حال حاضر تقریباً ۴۷۳۰۰ نفر با اسم نسترن در قید حیات می باشند (این آمار تا سال ۹۴ می باشد).

 

تولدت مبارک نسترن

 

عکس پروفایل اسم نسترن

عکس پروفایل اسم نسترنعکس نوشته ی اسم بهرام طراحی از نام بهرام

معنی اسم بهرام :

بهرام معناهایی متفاوتی دارد که در زیر آورده شده است:

۱: به معنای «در هم شکننده مقاومت»

۲- بهرام در کتاب پهلوی اوستا،  به «پیروزگر» ترجمه شده است

۳- در نجوم به معنی ستاره مریخ است که مکان او آسمان پنجم است و اقلیم سوم را به او منسوب کنند

۴- در گاه شمار یا تقویم شمسی  روز بیستم از هر ماه شمسی در ایران؛

۵- (در قدیم) در فرهنگ ایران قدیم بهرام نام فرشته ای است که محافظت از مسافران به دست او است و امور و مصالحی که در روز بهرام واقع می شود به او تعلق دارد

۶- (در آیین زرتشتی) پاسدار پیروزی و عهد و پیمان است؛

۷- (اَعلام) (در شاهنامه) ۱) از پهلوانان ایرانی در زمان کیخسرو، فرزند گودرز برادر گیو است که به دست تژاو تورانی کشته شد.

۸- در کتب تاریخی بهرام نام چند تن از شاهان ساسانی است،

بهرام اول فرزند شاپور اول ساسانی و چهارمین پادشاه ساسانی، بهرام دوم پنجمین پادشاه ساسانی فرزند بهرام اول، بهرام سوم ششمین پادشاه ساسانی فرزند هرمز اول، بهرام چهارم سیزدهمین پادشاه ساسانی مشهور به کرمانشاه، بهرام پنجم مشهور به بهرام گور پانزدهمین پادشاه ساسانی – ریشه اسم بهرام :

بهرام نام پسرانه ایرانی فارسی – کردی اصیل است.

 

فراوانی اسم بهرام:

فراوانی نام بهرام تا سال ۱۳۹۷ برابر است با : ۱۱۹۱۸۹

اسم های بهرام:

اسم های مشابه از نظر آوا: فرهام ، پرهام، وهرام، برزام، رحمان، فرهان، پرهان، فرهاد، فرحان، مروان، صبحان، فرمان، فرجام

 

 

بهرام یکی از نام های اصیل پسرانه ایرانی و فارسی است که دارای معناهای متفاوتی است. ما در این مطلب از مجموعه معرفی نام های پسرانه ایرانی معنی اسم بهرام را برای شما آماده کرده ایم.

 

عکس پروفایل اسم بهرام

عکس پروفایل اسم بهراماحساسی ترین عکس نوشته های غمگین

یـہ جآ هَست ڪِـہ بآیَد وآیستی یِـہ جآ هَم هَست ڪِـہ بآیَد دَرری اَمآ اَگِـہ جآیِ ایـטּ دو تآ بآ هَم عَوَض شِـہ تآ آخَر عُمر بِدِهڪآر خودِتی

 

 

اگــــــــر مـــے بــیــنــــے هــنـــــــوز تــنــهــــــام … بـــــــﮧ خــــــاطـــــــــر عــشـــــق تــــــو نــیــســـت !! مــن فــقـــــــط مـــــے تــــــرســـــــم ؛ مــــے تـــــــرســـــــم هـــمـــــــﮧ مــثـــــل تــــــو بـــــاشــــــنـد . . . ! شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که رو سیاه شوند آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند. دردِ دِل کــه میکُنــی یعنـــی ضَعــف هایَــت را درد هاَیــت را میگُذاری در سینـــی و تعــــارُف میکنــی کــه هَــرکُدامَـــش را کــه میخواهنـد بردارنـــد تیــــز کننـــد تیــــغ کننـــد … و بزننـــد

 

زیباترین کارت پستال های غمگینی و گریه دار

عاشقانه ترین عکس های غم دار و غم انگیز

گالری انواع عکسهای غمگین و بی کسی تنهایی

عکس پروفایل های غمگین با نوشته گریه دار

عکس نوشته غمگین با نوشته های جدایی

تصاویر پروفایل غم انگیز تنهایی

 

عکس نوشته های غمگین و احساسی-۲

عکس نوشته های غمگین و احساسی-۲عکس نوشته سهیل | پروفایل سهیل

 

 

 

 

 

اسم: سهیل نوع: پسرانه ریشه اسم: عربی معنی: (تلفظ: soheyl) (عربی) روشن ترین ستاره ی صورت فلکی کشتی، که در نواحی جنوبی ایران در مواقع محدودی از سال مشاهده می شود – روشنترین ستاره صورت فلکی سفینه

 

دانلود استیکر و عکس نوشته های اسم سهیل جملات تصویری و متن دار زیبا و جدید اسم سهیل مناسب برای پروفایل و یا لوگو در تلگرام،

 

 

 

عکس پروفایل اسم سهیل

عکس پروفایل اسم سهیلعکس نوشته های غمگین و احساسی

عکس نوشته غمگین احساسی

عکس نوشته جدید غمگین برای پروفایل

عکس نوشته های غمگین برای پروفایل تلگرام و اینستاگرام

 

عکس نوشته غمگین پروفایل

 

همیشه عاشق ماندن و دوست داشتن به سرانجام خوبی نمی رسد، گاهی در این عاشقی یکی می رود یا خیانت می کند، این عکس های لحظات تنهاییتان را به دیگران منتقل می کند

 

عکس غمگین پروفایل

عکس احساسی غمگین جدایی و تنهایی

دانلود عکس غمگین تنهایی برای شکست عشقی و بی کسی

احساسی ترین عکس نوشته های غمگین

 

ان شب که شد زندگی ما اغاز اغاز شدافسانه این سوز و گداز دادند به ما دلی و گفتند بسوز دیدند که سوختیم گفتند بساز طلا باش تا اگر روزگار آبت کرد روز به روز طرحهای زیباتری از تو ساخته شود ،
سنگ نباش تا اگر زمانی خردت کرد لگدکوب هر رهگذری بشوی …! کــآش فقـــط بودی . . . وقتی بغـــض میکردم . . . بغلــــم میکردی و میگفتی . . . ببینــــم چِشــآتو . . . منـــو نیگــــآ کُن . . . اگه گریــــه کنی قهر میکنــــم میرمــــ.. . از دوست جدید رازت را پنهان کن از دشمن قدیمی که طرح دوستی دوباره با تو ریخته خنجرت را چون اولی باورت را نشانه می گیرد دومی قلبت را یاد گرفته ام بگریم بی دغدغه بخندم بی بهانه برقصم بی ترانه برنجم بی گلایه و نظاره کنم آنچه نیستم و نبینم آنچه هستم تــو هم تلخ بودی تلــــخ درست مثل قطره های فلج اطفالی که در کودکی به خوردم می دانند غافل از اینکه این بار تلخی تــــو دلم را فلــــج کرد بدترین درد اینه که ، مخاطب های گوشیتو چک کنی و بخوای با یکی درد و دل کنی ولی . . . هیچکس و پیدا نکنی . . .

 

 

 

عکس نوشته احساسی و عاشقانه

عکس نوشته های احساسی به دو بخش عاشقانه و غمگین تقسیم می شوند که ما در این مطلب برای شما دوستان عزیز از هر گروه گالری را انتخاب کرده ایم.

عکس نوشته غمگین

عکس نوشته عاشقانه

این عکس نوشته ها با مضامینی عاشقانه و احساسی مناسب استفاده در صفحه های فضای مجازی است و خیلی از زوج های جوان و عاشق برای بیان احساسات خود از عکس نوشته های احساسی برای پروفایل خود استفاده می کنند.

متن نوشته عاشقانه

عکس نوشته های احساسی و عاشقانه برای کسانی در دل خود شخصی را دارند یا از رفتن آن شخص در دل خود غمی را احساس می کنند کمک می کند حس و حال خود را بیان کنند و منظور خود را به مخاطب خاص خود برسانند.

عکس و متن غمگین

عشق حس و احساسی است که از قلب فرد رشد می کند و به تدریج در عقل انسان ریشه می دواند به گفته قدیمی تر ها: انسان عاشق کور و کر است زیرا از معشوق خود نه بدی می بیند و نه بدی می شنود.

عکس نوشته عاشقانه

در منظومه لیلی و مجنون نظامی در این باره بیت شعر زیبایی وجود دارد که خلیفه زمان لیلی و مجنون بعد از شنیدن آوازه عاشقی مجنون مشتاق دیدن لیلی میشود و پس از دیدن او چنین میگوید.

گفت لیلی را خلیفه کان توی

کز تو مجنون شد پریشان و غوی

از دگر خوبان تو افزون نیستی

گفت خامش چون تو مجنون نیستی

از این اشعار نیز در متن نوشته های احساسی فراوان یافت می شود که در ادامه گالری از این تصویر نوشته های احساسی را برای شما دوستان عزیز به اشتراک می گذاریم.

آهنگ نوشته از رستاک حلاجمتن نوشته غمگین و دپ

عکس نوشته های تنهایی عاشقانه  

عکس نوشته های غمگین و احساسی

عکس نوشته های غمگین و احساسیعکس پروفایل اسم ساحل

 

 

 

 

 

 

 

اسم: ساحل نوع: دخترانه ریشه اسم: عربی معنی: (تلفظ: sāhel) (عربی) (در جغرافیا) زمینی که در کنار دریا یا دریاچه یا رودی بزرگ واقع شده است، مرزبین آب و خشکی – زمینی که در کنار دریا یا دریاچه واقع شده است

 

 

 

عکس پروفایل اسم ساحل

عکس پروفایل اسم ساحلمعنی اسم سمیه

معنی اسم سمیه : سمیه اسم دخترانه است، و چند نظردر مورد اسم سمیه وجود دارد.

اول اینکه سمیه مؤنث ( سُـمَـیّ ) است و سُـمَـیّ نیز تصغیر یعنی کوچک شده ی ( اسم ) است بدین ترتیب سمیه یعنی : ( نام کوچک).

و دوم اینکه سمیه را از (سَما یَسمو ) بگیریم ؛ همان طور که در لسان العرب آمده است در این صورت سمیه می شود: ( دختر کوچک والا مقام )

و به معنای دیگری : همتا ، همنام ، بلند ، رفیع ، مثل و مانند

سمیه نام مادر عمار یاسر ، که نخستین زن شهید اسلام بود.

ریشه ی اسم سمیه : اسم عربی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس پروفایل اسم سمیه

عکس پروفایل اسم سمیه 

 

 

 

عکس ترکیبی و عاشقانه اسم سام با اسم سام  در کنار هم

لوگوی اختصصی اسم سام برای پروفایل

معنی اسم سام نام فارسی

عکس پروفایل اسم سام

عکس پروفایل اسم سامسلام عکس نوشته زیبا با نام محمود که با کیفیتی بالا و مناسب برای گذاشتن بر روی پروفایل شما در شبکه های اجتماعی و یا میتونید به کسی که دوسش دارید هدیه بدید رو در این مطلب قرار دادیم.

  پروفایل محمود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس پروفایل اسم محمود

عکس پروفایل اسم محموداگر شما هم میخواهید بهترین و یا شاید خاص ترین عکس را برای تصویر نمایه خود در شبکه های اجتماعی داشته باشید ما برای شما در این بخش از سایت مجموعه ای از زیباترین عکس پروفایل های جذاب را جمع آوری کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده و دانلود بفرمایید. عکس پروفایل دخترونه و عکس نوشته های باحال دخترونه

 

عکس پروفایل دخترونه شیک و بامزه فانتزی

عکس پروفایل شیک عروسکی برای دخترای فانتزی

عکس پروفایل زیبا عاشقانه و جالب برای کسایی که نزدیک عشقشون هستند

 

عکس پروفایل عاشقانه خاص

بهترین عکس پروفایل دخترونه زیبا

 

عکس پروفایل دخترونه شیک

عکس پروفایل دخترونه غمگین

 

عکس پروفایل دخترونه شیک

 

 

 

عکس پروفایل دخترانه ، بسیار جدید و زیبا

‫عکس پروفایل دخترانه‎

 

 

عکس پروفایل دخترونه , پروفایل دخترونه شیک , عکس پروفایل دخترونه

پروفایل دخترونه خاص جدید , عکس پروفایل دخترونه 

عکس پروفایل دخترونه فانتزی

عکس پروفایل خاص دخترونه

عکس پروفایل دخترونه شیک

عکس پروفایل خاص دخترونه

عکس پروفایل خاص دخترونه

 

عکس پروفایل دخترونه شیک و بامزه فانتزی

 

 

عکس پروفایل دخترونه

عکس پروفایل دخترونه 

ساناز ساناز به معنی بی‌همتا و بی‌مانند ونام یک گل است.ساناز یک اسم ترکیبی ترکی فارسی است که از دو بخش تشکیل شده بخش اول سان به معنای مانند و بخش دوم آز به معنای کم. نادر” ، “کمیاب” گلی است از خانواده رزها به ۴ رنگ :نباتی قرمز قرمز اتشی و صورتیکه به کود فراوان احتیاج دارد==ساناز==نام گلی در شمال ترکیه است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس نوشته ساناز

عکس پروفایل اسم ساناز

عکس پروفایل اسم سانازعکس نوشته طراحی شده زیبا و سه بعدی برای اسم سجاد sajad به صورت مدل و طرح فارسی و انگلیسی

 

 

 

 

عکس نوشته اسم سجاد

 

عکس پروفایل تلگرام و اینستاگرام اسم سجاد

 

 

 

عکس پروفایل تلگرام اسم سجاد

 

عکس پروفایل اسم سجاد

عکس پروفایل اسم سجادمعنی اسم سعید

سعید اسم پسرانه است، معنی سعید: (عربی) ۱- خجسته، مبارک؛

۲- (در قدیم) خوشبخت، سعادتمند؛

۳- (اَعلام) ۱) سعیدابن زید: [قرن اول هجری] صحابی پیامبر اسلام(ص)

پسر عمو، شوهر خواهر و برادر زن عمر خطاب، از نخستین مسلمانان و از مهاجران؛

۲) سعید ابن عاص: [قرن اول هجری] امیر و فاتح عرب از بنی امیه، والی کوفه و والی مدینه؛

۳) سعید ابن عثمان: [قرن اول هجری] سردار عرب فرزند عثمان خلیفه

والی خراسان و فاتح ماوراءالنهر که در مدینه به دست اسیران بخارایی کشته شد.

ریشه اسم سعید:اسم عربی

 

پروفایل اسم سعید

عکس نوشته سعید

عکس نوشته زمستانی سعید

عکس نوشته سعید دوستت دارم

پروفایل سعید

عکس نوشته دونفره سعید و مرضیه

عکس نوشته دونفره سعید و رویا

پروفایل انگلیسی اسم سعید

 

 

فراوانی اسم سعید

در حال حاضر تقریباً ۵۵۲۲۵۰ نفر با اسم سعید در قید حیات می باشند (این آمار تا سال ۹۴ می باشد).

شعر زیبا و رمانتیک با اسم سعید

باران رنگ های آهنگین دارد خورشید و بادبان های خیره کننده سفر خود را در بی نهایت تصویر می کنند. در بندر آبی چشمانت پنجره ای گشوده به دریا و پرنده هایی در دوردست به جستجوی سرزمین های به دنیا نیامده. در بندر آبی چشمانت برف در تابستان می آید. کشتی هایی با بار فیروزه که دریا را در خود غرقه می سازند بی آنکه خود غرق شوند. در بندر آبی چشمانت بر صخره های پراکنده می دوم چون کودکی عطر دریا را به درون می کشم و خسته باز می گردم چون پرنده ای. در بندر آبی چشمانت سنگ ها آواز شبانه می خوانند در کتاب بسته ی چشمانت چه کسی هزار شعر پنهان کرده است؟ ای کاش ، ای کاش دریانوردی بودم ای کاش قایقی داشتم تا هر شامگاه در بندر آبی چشمانت بادبان بر افرازم.

عکس پروفایل اسم سعید

عکس پروفایل اسم سعیداسم سارا یکی از اسم های خاص و زیبای دخترانه و به معنای شاهزاده خانم و زن بلند مرتبه است. این اسم از جمله نام های پر کاربرد در دنیا به شمار می رود. همچنین نام همسر حضرت ابراهیم و مادر اسحاق، سارا (به شکل عربی ساره) بوده است.

 

معنی اسم سارا

سارا ، (تلفظ: sārā) (در قدیم) خالص، بی آمیختگی، (در اعلام) نام زن حضرت ابراهیم (ع) و مادر اسحاق (ع) – شاهزاده خانم، نام همسر ابراهیم (ع) و مادر اسحاق (ع)

سارا ، در لغت نامه دهخدا ، (ص ) خالص را گویند. (جهانگیری ) (رشیدی ) (غیاث ) (انجمن آرا) (فرهنگ خطی کتابخانه ٔ لغت نامه ).

ریشه ی اسم : اسم عبری

عکس نوشته اسم سارا برای پروفایل

عکس نوشته اسم سارا برای پروفایل

عکس نوشته اسم سارا برای پروفایل

عکس پروفایل اسم سارا

عکس پروفایل اسم سارا

عکس نوشته زیبای نام سارا

عکس نوشته تبریک تولد به سارا

عکس نوشته سارا تولدت مبارک

عکس نوشته سه بعدی اسم سارا

عکس نوشته اسم سارا

عکس نوشته ی دو نفره سارا ویوسف

 

فراوانی اسم سارا

تا سال ۱۳۹۴ ، تقریباً ۲۴۹۷۵۰ نفر با اسم سارا در قید حیات بودند.

 

اسامی دختر مشابه سارا

ساغر ، سامیه ، سالومه ، ساناز ، سایا ، سایه ، سپیده ، ستایش ، سبا

اسامی پسر مشابه سارا

سینا ، سپهر ، سدرا ، سروش ، سپند ، سام ، سامیا ، سامیار

مترادف اسم سارا

مترادف اسم سارا :  عنبرسارا، مشک، بی غش، خالص ، زبده

اس ام اس تولدت مبارک

جشن میلادت را به پرواز می روم

دراین خانگی ترین آسمانِ بی انتها

آسمانی که نه برای من

نه برای تو

که تنها برای “ما” آبیست . . .

اس ام اس تولدت مبارک سارا جونم

تارهای گیتارم را به لرزش در می آورم

تا بارها و بارها به تو بگویم دوستت دارم

بارها این تارها به صدا درمی آیند و می گویم :

تولدت مبارک بهترینم

 

 

 

 

 

 

 

عکس پروفایل اسم سارا

عکس پروفایل اسم ساراعکس پروفایل تبریک عید نوروز ۹۸ + متن قشنگ سال نو

 

عکس پروفایل عید نوروز ۹۸ عاشقانه و زیبا عکس پروفایل تبریک عید نوروز عکس پروفایل عاشقانه سال نو ۹۸ پروفایل نوروزی را در سایت فتوکده می خوانید

 

عکس پروفایل عید نوروز ۹۸

 

 

شروع سالی جدید و امیدهایی که نو می شود از عشق، دوست داشتن و جوانه زدن هایی برای رشد کردن و رسیدن به موفقیت، با عکس پروفایل عید نوروز به استقبال بهار عاشقانه می رویم

 

سال نو مبارک، انشالله توام با شدی و دلخوشی باشد

 

 

در لحظه ای که زیبا ترین ملودی ها از آسمان جاری است

به فردا گوش بسپار

و دل انگیزترین موسیقی عالم را دریاب

 

با نزدیک شدن به عید نوروز ۹۸، بسیاری از افراد به دنبال عکس نوشته های زیبا و جدید برای ارسال تبریک سال نو و یا عکس پروفایل عید نوروز ۹۸ می باشند. از این رو، آرگا شما را به دیدن گالری جدید عکس نوشته تبریک عید نوروز ۹۸ دعوت می کند، به این امید که عکس پروفایل صفحه شخصی تان را از میان تصاویر ارائه شده زیر انتخاب نمایید.

عکس نوشته تبریک نوروز ۹۸

عکس پروفایل تبریک عید نوروز

عکس با نوشته زیبا برای تبریک عید نوروز

عکس با نوشته مبارک باد ت این سال و همه سال

  عکس نوشته هروزتان نوروز، نوروزتان پیروز

عکس پروفایل برای تبریک سال نو

عکس با تم با تم زیبا برای تبریک عید نوروز

عکس پروفایل برای تبریک آغاز سال نو

 

 

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان، ای تو گرداننده مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین

 

 

و انتهای این قصه‌ی سرد و سفید

همیشه سبز خواهد بود

تا رسیدن سال نو

تنها یک سلام خورشید باقی ست

 

هزاران تبریک

عکس نوشته تبریک عید نوروز ۹۸

عکس نوشته تبریک عید نوروز ۹۸عکس نوشته اسم بهار | پروفایل اسم بهار + متن و شعر زیبا با اسم بهار معنی اسم بهار

معنی اسم بهار : اسمی دخترانه ،  (تلفظ: bahār) فصل اول سال، (در گیاهی) شکوفه

درختان خانواده ی مرکبات، گیاهی زینتی، (به مجاز) دوره ی شادابی هر چیز

ریشه ی اسم بهار : فارسی ، کردی

عکس پروفایل بهار

عکس پروفایل بهار

عکس پروفایل بهار

عکس پروفایل بهار

عکس اسم بهار با طرح های جدید

بی تو جای خالی‌ات انکار می‌خواهد فقط زندگی لبخند معنادار می‌خواهد فقط

چشمها به اتفاق تازه عادت می‌کنند سر اگر عاشق شود، دیوار می‌خواهد فقط

شب که میشود، سخت ترین موجود دنیا هم که باشد درانبوه هجوم خاطرات #تُ

اسامی دختر مشابه بهار

بارانا ، باران ، بنیتا ، بارلی ، بهناز

 

عکس نوشته ی جدید بهار

عکس نوشته جدید اسم بهار

عکس پروفایل بهار می تواند عکس دلخواه و ایده آل بری افرادی باشد که اسم خود یا اطرافیانشان بهار است. در ادامه تعدادی عکس پروفایل با اسم بهار را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشند.

عکس پروفایل اسم بهار

عکس پروفایل اسم بهارولنتاین نزدیکه من تنهام

چه موافق این رسم خارجی باشید چه موافق آن به خاطر جوی که در روزهای نزدیک ولنتاین در شبکه های اجتماعی راه می افتد و خواه و ناخواه ما را با خود همراه میکند دوست داری تو هم قطعه ای از این پازل عاشقانه باشی . امیدوارم به همین بهانه های کوچک خوش باشید و شاد.

ولنتاین نزدیکه

این عکس نوشته ها هم حال هوای عاشقانه و جدی دارند هم بعضا حال و هوای طنز و تیکه به آدمی هایی که در روابط عاطفی شان هم دائم در حال چرتکه انداختن هستند.

ولنتاین نزدیکه ولی

این شما و این ۲۲ عکس نوشته ” ولنتاین نزدیکه ” برای پروفایل با مضامین بسیار جالب

ولنتاین نزدیکه و من تنهام ولنتاین نزدیکه و … ولنتاین نزدیکه عکس ولنتاین نزدیکه عکسهای ولنتاین نزدیکه

یعنی یه روز مونده به ولنتاین کسی پیدا میشه مخ ما رو بزنه ؟ میخوام ببینم هنوز مرد وجود داره ؟

متن ولنتاین نزدیکه

نزدیک ولنتاین که میشه دیگه به نظرم پسر زشت وجود نداره ، همه ایده آلن .

خدایا ولنتاین نزدیکه

آب دستته بذا زمین بزن تو گوش دوس دخترت ، ولنتاین نزدیکه

ولنتاین نزدیکه

عکس نوشته ولنتاین نزدیکه

عکس پروفایل ولنتاین نزدیکه

ولنتاین نزدیکه منو نگاه کنید!

با دقت نگاه کنید .

به نظرتون من شبیه نیمه گمشده هیچکدومتون نیستم ؟

با دقت تمرکز کنید 😐

عکس نوشته پروفایل ولنتاین نزدیکه

ولنتانی نزدیکه و ایام کات مصلحتی آغاز شده است .

  عکس نوشته عاشقانه برای ولنتاین

عکس برای یاد آوری ولنتاین روز عشق نزدیکه

v day is coming

روز های شبیه ولنتاین در بقیه کشور ها

بجز ولنتاین که دانش ریشه در غرب دارد و امروز کلا شکل متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده و بیشتر نمایش مصرف گرایی و روابط سودجویانه است تا نمادی از عشق حقیقی در بقیه کشور ها هم روز هایی به همین عنوان یعنی روز عشق یا محبت یا چیزی شبیه آن وجود دارد . بیایید با این روز های در فرهنگ های مختلف آشنا شویم -با نقل قول از ویکی پدیا-  :

شب هفت ها در چین

در کشور چین، روزی مشابه والنتین موجود است که تحت عنوان «شب هفت‌ها» نامیده می‌شود. برابر با افسانه‌ای چینی، پسر گاوچران و دختر بافنده، در هفتمین روز هفتمین ماه از تقویم قمری در آسمان با یکدیگر ملاقات کردند.

تاناباتا در ژاپن

روایتی دیگر از این روز با اندکی تفاوت نسبت به چین، در ژاپن نیز موجود است که از آن به عنوان «تاناباتا» یاد می‌گردد و برابر با هفتم ژوئیه تقویم خورشیدی‌ست.

سوای گئجه سی در آذربایجان

در فرهنگ آذربایجان نیز «سونای گئجه سی» یعنی شب سونای را که برابر است با ۳۱ شهریور (آخرین روز تابستان) از طرف آذربایجانی‌ها به عنوان روز عشق گرامی داشته می‌شود، در این شب که خورشید و ماه در زاویه ۱۸۰ درجه رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند به سان دو عاشق دیگر روزهای سال را در پی هم می‌روند و بدینسان عشق آنان جاودانه می‌شود.

روز عشق در مصر

در کشور مصر، روز عشق دیگری موجود است که برابر با ۴ نوامبر هر سال است.

روز پپرو در کره جنوبی

در کره جنوبی، در ۱۱ دسامبر هرسال، روزی تحت عنوان «روز پِپِرو» موجود است که در آن زوج‌های جوان هدایایی به یکدیگر تقدیم می‌کنند.

و اما سپندارمذگان و مهرگان در ایران باستان

در ایران باستان دو جشن از جهاتی با والنتین مشابهت داشته است. یکی جشن مهرگان که در شانزدهم مهر ماه برگزار می‌شده و در آن مردم به یکدیگر هدیه می‌داده‌اند

و دیگر جشن اسفندگانیا سپندارمذگان بوده که پنجم اسفند برگزار می‌شده و مردان به همسران خود هدیه داده و از آنها تجلیل می‌کرده و بر تخت می‌نشانده‌اند.

عکس پروفایل ولنتاین

عکس پروفایل ولنتاین ,عکس پروفایل خاص پسرونه

عکس پروفایل خاص پسرونه

سیاسی ترین اتفاق در من لب های توست لبخند که میزنی انقلاب می شود

عکس پروفایل غمگین

پروفایل پسر دارها

لیاقت تو بودن با کسیه که خوشحالت کنه کسى که زندگیتو پیچیده نکنه کسی که بهت صدمه نزنه

برایش مثل اهنگی ام بیگانه، دیوانه وار دوستم دارد و درکم نمیکند

یه پسر میدونه چیزیکه میخواد رو چطور بدست بیاره. یه مرد میدونه که چیزیکه بدست میاره رو چطور نگه داره

 

عکس پروفایل

یه پسر میدونه چیزیکه میخواد رو چطور بدست بیاره. یه مرد میدونه که چیزیکه بدست میاره رو چطور نگه داره

عکس برای پروفایل

برایش مثل اهنگی ام بیگانه، دیوانه وار دوستم دارد و درکم نمیکند

عکس پسرانه برای پروفایل

لیاقت تو بودن با کسیه که خوشحالت کنه کسى که زندگیتو پیچیده نکنه کسی که بهت صدمه نزنه

عکس پسرانه

سیاسی ترین اتفاق در من لب های توست لبخند که میزنی انقلاب می شود

 

اگر دنبال بهترین و خاص ترین عکس پروفایل های پسرانه هستید تا برای تلگرام و اینستاگرام خود قرار دهید از تصاویر زیر استفاده کنید.

عکس های عاشقانه خاص پسرانه همراه با متن های زیبا

عکس پروفایل پسرانه

بهترین عکس پروفایل پسرانه همراه با متن های معنی دار

 

پروفایل پسر دارها فانتزی

چشم های اون شاید به رنگ اقیانوس نباشه، اما من هربار در اونها غرق میشم..

پروفایل پسرانه

من برای امروزی که تو را ندارم، ناراحت نیستم! ناراحتم برای چهل سالگی ام، آنجا که به بهانه ی یک شعر، یک آهنگ، به یادت می‌افتم؛ و به دخترم لبخند میزنم .. من برای آن لبخند که درد دارد، ناراحتم …

کانال تلگرامی پروفایل پسر دارها

خیلیا ادعا میکردن اگه کنارمون بودن حالمونو خوب میکردن ولی حتی کارای کوچیکی که از دور هم میتونستن بکنن رو نکردن یه زنگ کوچولو چارتا حرف خوب…

 شاد

من با فلسفه یِ عشق کاری ندارم !

همین قدر که

با تمامِ وجود عاشقَت باشم ،

کفایت میکند …

عکس شیک و خاص

باید آنقدر دوستت بدارم که اگر روزی خدا گفت چه چیز در دنیا را تا همیشه می خواهی ؟ بی تردید بگویم : او را می خواهم خدا جان … اصلا باید آنقدر عاشقت شوم تا قصه ی لیلی و مجنون فراموش شود ! و قصه یِ من و تو بر سَر زبان ها بیافتد

عکس پروفایل مردانه خاص

عکس پروفایل پسر خوشگل

عکس پروفایل مردانه سنگین

عکس پروفایل پسرانه فانتزی

عکس پروفایل پسرانه غمگین

 

‏معمولا کسی رفتارش بی دلیل “یهو” تغییر نمیکنه. آدمای صبور که حرفا و کارای بد دوستاشونو تحمل میکنن، “یهو” تصمیم میگیرن دیگه تحمل نکنن!

کانال تلگرامی عکس پروفایل پسرانه

عکس پروفایل غمگین پسرانه تلگرام

عکس پروفایل شاد پسرانه

 

عکس های عاشقانه تنهایی برای پروفایل پسرانه

متن های معنی دار خاص برای پسرها +همراه با عکس

بهترین عکس پروفایل پسرانه جدید

عکس پروفایل پسرونه

عکس پروفایل پسرانه شیک

عکس پر وفایل مردانه خاص

عکس پروفایل پسرانه جالب

 

 

عکس پروفایل پسرانه خاص و مفهومی

عکس پروفایل پسرانه جالب

عکس های عاشقانه تنهایی برای پروفایل پسرانه

 

 

عکس پروفایل پسرانه خاص

عکس پروفایل پسرانه خاص